Ping You Industrial Co., Ltd

SMT Equipment Części zamienne Dostawca i

                                 Przetwarzanie i produkcja PCB PCBA

Dom
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Dom ProduktyPłytka SMT PCB

Główna płytka drukowana głowicy drukowanej 40047505/40047506 Do szybkiego modułu modułowego JUKI FX-3

Główna płytka drukowana głowicy drukowanej 40047505/40047506 Do szybkiego modułu modułowego JUKI FX-3

  • Główna płytka drukowana głowicy drukowanej 40047505/40047506 Do szybkiego modułu modułowego JUKI FX-3
  • Główna płytka drukowana głowicy drukowanej 40047505/40047506 Do szybkiego modułu modułowego JUKI FX-3
Główna płytka drukowana głowicy drukowanej 40047505/40047506 Do szybkiego modułu modułowego JUKI FX-3
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Japonia
Nazwa handlowa: JUKI
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 40047505
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable price
Szczegóły pakowania: Pudełko
Czas dostawy: 1 dzień
Możliwość Supply: Duże zapasy
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Numer części: No input file specified. Model części: GŁÓWNA PCB GŁOWICY SMT
Nazwa części: GŁOWICA GŁÓWNA PCB materiał: PCB
Model maszyny: Modułowy moduł szybkiego montażu JUKI FX-3 Gwarancja: 1 rok
Dyby: Z zapasami Usługi: Dostarcz oryginalne nowe i używane, również naprawę
High Light:

Płytki drukowane HDI

,

uniwersalna płytka drukowana

SMT HEAD MAIN PCB 40047505 i 40047506 do JUKI FX-3 High Speed ​​Modular Mounter

40007370 Podstawowe płytki obwodów zasilających

40001943 Płytka sterowania we / wy

40001918 płytka obwodu sterowania oświetleniem

40001920 Płytki drukowane IP-X3

40012048 PCB ASM

40003313 mostek autobusowy LPU

40003280 Płytka drukowana CPU

L901E621000 lokalizacja LPU 12 osi

L901E721000 lokalizacja LPU 24 osie

KM000000060 AC SERVO DRIVER (IQ)

KM000000030 AC SERVO DRIVER (Y)

E9612721000 AC SERVO DRIVER

E86117150A0 AC SERVO ALM PCB

AU6550N2062 STEROWNIK (X / Y)

E8601725 ZE CONTROL

E8602721 AC SERVO CONTROL

E8603721 DC SERVU DRV PCB

E8610721 IMG-P

E8604721 STEROWANIE WE / WY

E8603729 Płytka drukowana LIGHT CTRL

E9609729000 Płytki drukowane MCM

SUB CPU PWB E8601721OBO

AC SERVO CONTROL PWB E8602721OAO

KONTROLA PWB E8601725OAO

STEROWANIE PWB E8601725AAO

IO CONTROL PWB E8604721OBO

Płytka drukowana IP-X 40028225

OPARCIE PWB E8620721OAO

ARCNET PCB E8651715AAO

PCB E9632721000

PCB E9637721000

PŁYTA ARCNET E8611725POAO

ZARZĄD E8603725OAO

ZARZĄD E8604725OAO

ZARZĄD E8604725AAO

PŁYTA CAL BLOCK E8609721OAO

PŁYTA OCC LIGHT BOARD E8612725OAO

Płytka BOC LIGHT BOARD E8624715OAO

OBWÓD CZUJNIKA WYSOKOŚCI E8651721OAO

PŁYTKA BANKU PODAJNIKA E8611715OAO

ARCNET PCB E6057125OAO

ARCNET PCB E8651715AAO

Z THETA POWER PCB 40001902

VME BACK PCB 40003283

C-PCI BACK BOARD 40003314

LIGHT CTRL PCB 40001904

LIGHT CTRL PCB 40001918

PODAJNIK PODSTAWOWY PCB 40001941

BEZPIECZEŃSTWO PCB 40001924

IO CTRL PCB 40001943

IPX3 PCB 40001921

IPX3 PCB 40001920

CTRL PWR PCB 40001906

Z TABLICĄ TYLNĄ THETA PCB 40001928

Z THETA EXT PCB 40001930

XY POWER BOARD 40003310

XY AMP BOARD 40003309

PRZEKAŹNIK SYNQNET PCB 40001932

PŁYTA BUS-BRIDGE 40003313

MCM E9609729000

MCM E9610729000

XMP CPCI 40003259

PŁYTA CPU 40003280

PŁYTA CPU 40044475

Płytka drukowana N-VERIFY I / F 40029039

BANK FPI R PCB 40001949

BANK FPI F PCB 40001951

OBWÓD OBWODU CAL BLOCK E8609721OAO

PRZEKAŹNIK CZUJNIKA PRZENOSZENIA PCB 40001964

PCB CZUJNIKA TEMPERATURY 40029824

ŚWIATŁO DOLNE PCB 40001917

COAXIAL LIGHT PCB 40001915

BACK LIGHT PCB 40001911

DZIAŁANIE PWB 40001953

DZIAŁANIE PWB 40001954

DZIAŁANIE PWB 40001956

DZIAŁANIE PWB 40001957

GŁÓWNA RADA GŁÓWNA 40001926

CZUJNIK GŁOWICY PCB 40061212

CZUJNIK GŁOWICY PCB 40001934

OCC LIGHT PCB 40001982

BANK FPI R PCB 40001949

RS232C CHANGE PCB 40026382

SZKŁO PWB 40011454

40003280 PŁYTA CPU

HEAD MAIN PCB 40001926

IP-X3R 40052359

IMG-P E86087290B0

E86077210A0 GŁOWA GŁÓWNA

juki 750 laser e9631721000 6604054 40000461 Z POKRYWA PANELU PCB CTRL RYS. 40000504 POKRYWA BANKU NA PCB F 40000513 POKRYWA VGA-DIS-PCB 40001237 PODSTAWA PRZEKAŹNIKA OCC 50 40001249 PODSTAWA PRZEKAŹNIKA OCC 60 40001256 PODSTAWA GŁÓWNA PODSTAWA PCB 50 40001269 PODSTAWA GŁÓWNA WSPARCIE PCB 60 40001583 BANK PCB F ASM 40001584 BANK PCB R ASSY 40001588 CTRL PWB PANNEL PCB ASM. 40001593 IPX3 PANNEL PCB ASM. 40001820 IPX3 PCB (50) PANNEL ASM. 40001902 Z THETA POWER PCB ASM. 40001904 LIGHT CTRL PCB ASM. (60) 40001906 CTRL PWR PCB ASM. 40001911 BACK LIGHT PCB ASM. 40001913 SIDELIGHT PCB ASM. 40001915 COAXIAL LIGHT PCB ASM. 40001917 BOTTOM LIGHT PCB ASM. 40001918 LIGHT CTRL PCB ASM. (50) 40001920 IP X3 PCB ASM A 40001921 IPX3PCB ASM B 40001924 SAFETY PCB ASM. 40001926 HEAD MAIN PCB ASM. 40001928 Z PŁYTKA TYLNA TABLICY THETA ASM 40001930 Z PŁYTKA TYLNA THETA EXM ASM 40001931 PŁYTA SYNQNET-PRZEKAŹNIKOWA 40001932 PŁYTA PRZEKAŹNIKOWA SYNQNET ASM. 40001934 HEAD SENSOR PCB ASM. 40001936 OCC RELAY (50) PCB ASM. 40001938 OCC RELAY PCB ASM. 40001939 ŚWIATŁO BOCZNE PCB ASM 40001941 PODSTAWA PODAJNIKA PCB ASM. 40001943 IO CTRL PCB ASM. 40001945 POWER PCB ASM. 40001946 CARRY PCB 40001947 CARRY PCB ASM 40001949 BANK / FPI-R PCB ASSY 40001951 BANK / FPI-F PCB ASM 40001959 OCC A LIGHT PCB ASM. 40001961 OCC V LIGHT PCB ASM. 40001964 PRZEKAŹNIK CZUJNIKA PRZENOSZENIA ASM. 40001975 OCCV PCB ASM 40001979 OCC C LIGHT PCB ASM 40001980 HMS5 PCB ASM 40001982 OCC A LIGHT PCB ASM 40003283 VME BACK PCB ASM 40007363 POWER PCB 40007364 POWER PCB ASM 40007365 Z THETA POWER PCB 40007366 Z THETA POWER PCB ASM 40007368 SAFETY BAS ASM7370 PODAJNIK PCB ASM 40007371 POŁĄCZENIE POZYCJI PCB 40007372 POŁOŻENIE-POŁĄCZENIE PCB ASM 40007374 PRZENOŚNIK PCB ASM 40007375 CALBLOCK PCB 40007376 CAL BLOCK PCB ASM 40012047 OPERATION PCB 40012049 OPERATION SW PCB (71-671.026) 40012050 OPERATION SW PCB ASM 40013605 SCALE- I / 40014232 PRACA NAPRAWA PCB ASM 40024254 SKALA PCB ASM 40026001 POKRYWA ZMIANY PCB 40026382 RS232C ZMIANA PCB ASM 40026447 N-VERIFY I / F PCB ASM 40028224 IP-X PCB ASM DLA KE730 / 740 40028225 IP-X PCB ASM DLA KE79039 N60 -VERIFY I / F PCB ASM (GX5) 40029824 PCB CZUJNIKA TEMPERATURY ASM 40030345 PRZETWORNIK SYGNAŁU PCB ASM 40031754 I-CX PCB 40034286 ATS PCB CAŁY ASM 40040690 GŁÓWNY PCB ASM 40041117 SCN ​​PCB ASM 40041206 HOD PCB ASM 40042045 0042153 AWC PCB ASM 40042216 TRAY LED (10) PCB ASM 40042218 TRAY LED (15) PCB ASM 40042575 SLOW MODE CTRL PCB ASM 40044553 BEZPIECZEŃSTWO PCB ASM 40044557 XY PRZEKAŹNIK PCB ASM 40044561 GŁOWICA GŁÓWNA PCB ASM 40044565 HEAD RELAY PCB MAIN A464 6D) ASM 40046217 MAIN PCB A (6S) ASM 40046218 MAIN PCB A (5D) ASM 40046219 MAIN PCB A (5S) ASM 40046222 MAIN PCB (6S) ASM 40046223 MAIN PCB A (5D5S) ASM 40047502 ETHER-MAIN PCB ASM 40047504 ETHER -SLAVE PCB ASM 40047506 HEAD-MAIN PCB ASM 40047508 OCC A LIGHT PCB ASM 40047512 OCC C LIGHT PCB ASM 40047514 XY-RELAY PCB ASM 40047518 BASE-CARRY PCB ASM 40047520 OPERACJA PCB FRONT ASM 40047522 POWER PCB ASM 40047524 ZT POWER ASM PCB4 BANK PCB ASM

Szczegóły kontaktu
Ping You Industrial Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Becky Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)