Dom > produkty > Dysza SMT > Ustnik 1,8 mm do sprzętu do umieszczania FUJI NXT GŁOWICE H08M R19-018-155 AA8LW07
Ustnik 1,8 mm do sprzętu do umieszczania FUJI NXT GŁOWICE H08M R19-018-155 AA8LW07
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Japonia
Nazwa handlowa: FUJI
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: R19-018-155
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Price Negotiations
Szczegóły pakowania: Pudełko
Czas dostawy: Z zapasami
Zasady płatności: T/T, Paypal
Możliwość Supply: długoterminowe zaopatrzenie
Uzyskaj najlepszą cenę
Szczegóły produktu
Podkreślić:
podnieś dyszę
podnieś i umieść dyszę
Numer części:
AA8LW07
Nazwa części:
Dysza Smt 1,8 mm
materiał:
ceramika
Warunek:
Oryginał Nowy i Kopiuj Nowy
Model maszyny:
System technologii montażu powierzchniowego FUJI AIM
Funkcja:
Użyj dla komponentu SMD
Numer części:
AA8LW07
Nazwa części:
Dysza Smt 1,8 mm
materiał:
ceramika
Warunek:
Oryginał Nowy i Kopiuj Nowy
Model maszyny:
Funkcja:
Użyj dla komponentu SMD
Opis produktu
IPH - 3431 FUJI IP SMT DYSZA - SS DYSZA Ø 1.0
IPH - 3421 FUJI IP SMT DYSZE - S DYSZA Ø 1.3
IPH - 3411 FUJI IP SMT DYSZA - M DYSZA Ø 2.5
IPH - 3401 FUJI IP SMT DYSZA - L DYSZA Ø 4.0
IPH - 4511 FUJI IP SMT DYSZA - DYSZA LL Ø 7.0 (Z Nasadką)
IPH - 4520 IP - DYSZA LL Ø 10,0 (Z Nasadką)
IPH - 4531 IP - DYSZA LL Ø 15,0 (Z KAPTUREM)
IPH - 4541 IP - DYSZA LL Ø 20,0 (Z Nasadką)
AKPH - 2051 IP2 - SS Ø 1.0 (NAPRAWIONO)
AKPH - 2031 IP2 - S Ø 1.3 (NAPRAWIONE)
AKPH - 2041 IP2 - M Ø 2,5 (NAPRAWIONY)
AKPH - 2061 IP2 - L Ø 4.0 (NAPRAWIONE)
AQNA - 3130/39 IP3 - Ø 1,3 (STAŁY) (31 x 31 mm)
AQNA - 3140/49 IP3 - Ø 1,8 (STAŁY) (31 x 31 mm)
AQNA - 3150/59 IP3 - Ø 2,5 (STAŁY) (31 x 31 mm)
AQNA - 3160/69 IP3 - Ø 3,7 (NAPRAWIONE) (31 x 31 mm)
AQNA - 3170 IP3 - Ø 7,0 (NAPRAWIONY) (31 x 31 mm)
AQNA - 3180 IP3 - Ø 10,0 (STAŁY) (52 x 52 mm)
AQNA - 3190 IP3 - Ø 15,0 (STAŁE) (62 x 62mm)
AQNA - 3200/01 IP3 - Ø 20,0 (STAŁY) (102 x 102 mm)
AQNA - 3290/95 IP3 - Ø 3,7 (NAPRAWIONE) (52 x 52 mm)
AQNA - 3300/04 IP3 - Ø 7,0 (NAPRAWIONY) (52 x 52 mm)
AQNA - 3310/14 IP3 - Ø 10,0 (STAŁY) (62 x 62 mm)
AQNA - 3320/24 IP3 - Ø 15,0 (NAPRAWIONE) (102 x 102mm)
AQNA - 3330/34 IP3 - Ø 6,5 (NAPRAWIONE) (52 x 52mm)