Panasert SMT Pick and Place Equipment Płytka PCB N1L012C1 Mikrokomputer One Boad LA-M00012C
Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Japonia
Nazwa handlowa: Panasonic
Orzecznictwo: Original new
Numer modelu: LA-M00012C
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: negocjowalne
Szczegóły pakowania: Pudełko
Czas dostawy: 1 dzień
Możliwość Supply: długoterminowe dostawy
Uzyskaj najlepszą cenę
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Płytki drukowane HDI
uniwersalna płytka drukowana
Numer części:
N1L012C1
Typ modelu:
LA-M00012C
marki:
Panasonic
Nazwa części:
Płytka PCB Smt
Model maszyny:
Elektroniczny sprzęt do montażu elementów Panadac MV2F
materiał:
PCB
Numer części:
N1L012C1
Typ modelu:
LA-M00012C
marki:
Panasonic
Nazwa części:
Płytka PCB Smt
Model maszyny:
materiał:
PCB
Opis produktu
QP341 Płytka LDA300W-24 24V.14A PCS
QP341 Płytka 7X21601 12V PCS
QP341 Płytka 7X10201 15V 5V PCS