Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: NIEMCY
Nazwa handlowa: Siemens
Orzecznictwo: ISO CE
Numer modelu: DPP480-24-3
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1
Cena: negocjowalne
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 na miesiąc
Uzyskaj najlepszą cenę
Szczegóły produktu
Podkreślić:
DPP480-24-3
SIEMENS Zasoby zasilania AC-DC
DPP480-24-3 SMT Części zamienne
Marka:
Siemensa
Numer części:
DPP480-24-3
Warunki:
Pochodzenie nowe/Pochodzenie używane
Precyzja:
Wysoka precyzja
Użycie:
Maszyna Siemensa
Akcje:
z zapasami
Marka:
Siemensa
Numer części:
DPP480-24-3
Warunki:
Precyzja:
Wysoka precyzja
Użycie:
Maszyna Siemensa
Akcje:
z zapasami
Opis produktu
SIEMENS DPP480-24-3 Zasoby zasilania prądu AC-DC DPP480-24-3 Seria Arkusz danych
Zestaw DPP
Model DPP-3PH
Marka TDK-Lambda
Charakterystyka elektryczna
Wpływ 3-fazowe
Zakres napięcia wejściowego[AC] 340 do 575Vac
Zakres napięcia wejściowego[DC] 480 do 820Vdc
Efektywność 90% typowe.
Narysowane napięcie wyjściowe [DC] 24Vdc
Zakres napięcia wyjściowego[DC] 22.5 do 28.5Vdc
Maksymalny prąd wyjściowy 20A
Maksymalna moc wyjściowa 480 W