Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Japonia
Nazwa handlowa: YAMAHA
Orzecznictwo: ISO
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiable price
Szczegóły pakowania: Pudełko
Czas dostawy: 1 dzień
Możliwość Supply: Duże zapasy
Uzyskaj najlepszą cenę
Szczegóły produktu
Podkreślić:
czujnik ciśnienia smt
elementy do montażu powierzchniowego
Numer części:
KGR-M7111-C0X
Model części:
Nazwa części:
Wyrzutnik
materiał:
Plastikowy
Funtion:
Używany do YAMAHA Smt Chip mounter YG88R
Gwarancja:
1 rok
Czas dostawy:
Duże zapasy
Numer części:
KGR-M7111-C0X
Model części:
Nazwa części:
Wyrzutnik
materiał:
Plastikowy
Funtion:
Gwarancja:
1 rok
Czas dostawy:
Duże zapasy
Opis produktu
KGR-M7166-A0X ZAWÓR 2 JEDNOSTKA 1
94 KGR-M7111-A0X EJECTOR 2
95 KGR-M7111-B0X ZAWÓR 2
96 KGR-M7111-C0X ZAWÓR 3
97 KGS-M37P1-00X ZAWÓR 1
98 KGR-M7111-F0X EJECTOR, SPARE 2
ZAWÓR 99 KGA-M7111-H0X 2
Nr części: 9965 000 03804 ZESP. EJEKTORA 13 W / 10 W + 44 W + 37 W / 54 W